fbpx

Cmr Soft ile E-Ticaret artık çok kolay.
Şimdi dene hemen başla.
Sana özel tasarım ile sektörde yerini hemen al.

Akıllı ve Kolay E-Ticaret

Tema düzenleme, modül düzenleme gereksiz tüm özellikler ile uğraşmadan ticaretinize uygun e-ticaret sisteminizi sizin ihtiyaçlarınızı dinleyerek her şey hazır teslim ediyoruz. Ürünlerinizi ekleyip satışa başlayabilirsiniz.

7 / 24 Destek

Gelişmiş alt yapımız sayesinde her zaman destek alın. 7 / 24  telefon ve ticket desteği ile beklemeyin. Kaldığınız yerden devam edin.

Sürekli Gelişen Altyapı

Tamamen özgün ve sürekli geliştirdiğimiz e-ticaret altyapımız sayesinde güncel kalıp her zaman yeniliklere sahip olacaksınız. Kullanıcı dostu ve kolaylığı sayesinde her zaman ticaretinize odaklanabilirsiniz.

Dijital Dünya'da Mağazanız Olsun...

Neden Biz ?

Geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübeyi değerli müşterilerimizle paylaşmayı ve başarının ardından gelen gülümsemeyi onların yüzlerinde görmeyi seviyoruz. Takdir edilmek adına bu amaçla çalışıyoruz.

Başarının ayrıntıda gizli olduğunu bilmekte ve başladığımız her işi kendi işimiz ve başarımız gibi görerek daha verimli bir şekilde tüm işlerimizde titiz bir çalışma yürüterek hiçbir ayrıntıyı kaçırmamaya gayret gösteriyoruz.

Şirketimiz Cmr Soft olarak tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından ve sürekli takip edip uygulayarak kendini çok hızlı bir şekilde geliştirmeyi sürdürmektedir.

Yararlı Bilgiler

Recent News Image
Yeni Dünya Düzeninde E-Ticaret
30 Mar 07:35 pm

E-Ticaret yeni dünya düzeninde yaşamı değiştiren ve kolaylaştıran kavmaların başında gelmektedir. E-ticaret kavramını daha yakından anlamak ve...

Recent News Image
E-ticaretin Önemi
30 Mar 07:31 pm

İnternetin yaşamımızın hemen her alanını sarmaya başladığı şu günlerde e-ticaret olarak ifade edilen kavramın en az internet...

Müşteri Yorumları

Referans üzerine tanıştığımız dinamik bir ekip olan cmrsoft’a web sitemizi yaptırdık. Hem profosyoneller hemde bizi anladılar. 7/24 cevap veren işimize yoğunlaşan CmrSoft'a emeğinden ve nezaketinden dolayı kervan triko ailesi olarak teşekkür ederiz.

Sinan ÖZTÜRK,
Kervan Triko

Pek fikrimizin olmadığı bu alanda güvenebileceğimiz ve işini iyi bilen insanlarla çalışmamız bizim için çok önemliydi. Dolayısıyla çok araştırma ve görüşme yaptık. Bunların sonucunda Cmr Soft ile çalışmaya karar verdik. Çalıştığımız süre zarfında kararımızdan dolayı hiç pişman olmadık. Her zaman iletişim halinde kalabildiğimiz, sorunlarımıza anında müdahale edip çözüm bulan bir ekip. Ayrıca sorumlu olmadıkları işlerimizde bile bize yardımcı oluyorlar sağ olsunlar. Çalışmayı düşünen arkadaşlara her zaman tavsiye edebilirim.

Onur TAŞÇI,
Taşçı Yapı

Uzun yıllardan beri firmamızın yazılım ve dijital pazarlamasını başarı ile yürüten ve yeni firmaları Cmr Soft  ile de başarılı yazılım ve web hizmetlerini üst düzeye çıkaran bu güzel ekip. Firmamızın web sitesini günümüz standartlarına yükseltmiştir CmR Soft ekibine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim iyi ki varsınız.

Yusuf İzzet ÇELİK,
Steel Kalıp

Uzun araştırmalarım sonucunda Cmr Soft ile tanıştım. Kendileri gerçekten çok kısa sürede dürüst ve işini iyi bilen bir firma olduğunu ispatladılar. Web sitemi değiştirdikden sonra çok olumlu geri dönüşler aldım. Emeği geçen herkese teşekkürler...

İbrahim GÜNER,
Gnr Gold

Uzun araştırmalarım sonucunda Cmr Soft ile tanıştım. Kendileri gerçekten çok kısa sürede dürüst ve işini iyi bilen bir firma olduğunu ispatladılar. Web sitemi değiştirdikden sonra çok olumlu geri dönüşler aldım. Emeği geçen herkese teşekkürler...

Mustafa YILMAZ,
Beyazlar İnşaat

Bizi Tercih Edenler

Mobilya Tekstil veya Gıda Her Sektöre Akıllı E-Ticaret

Her Sektöre uyum sağlayabilen ve sürekli geliştirdiğimiz akıllı E-Ticaret altyapımız ile siz daima bir adım önde olacaksınız. Kiralama ve gereksiz sözleşmelerin karmaşasında kurtulun. Doğru olanı seçin ve hemen dijital dünyada dükkanınızı açın. Satışlarınızı yapın ve 7/24 Desteğimiz ile
güvende olun.