E-Ticaret

E-Ticaret

Dünya’nın Yeni Akıllı E-Ticaret Sistemine Hoş Geldiniz.
E-Ticaret Yazılımından İstenenden Daha Fazlası

Mobil Uyumlu E-Ticaret

Her Platformda (Cep,Tablet,PC,Notebook ve Tv) Maksimum Kullanıcı Deneyimi Sunan Kaliteli ve Özel E-Ticaret Paketleri Sizleri Bekliyor.

Özel Entegrasyonlar

Modüler ve Sürekli Geliştirilebilen E-Ticaret Altyapısı Sayesinde Firmanıza Özel Geliştirmeler Yapılabilir Altyapısı Sayesinde Geliştirme İstemekten Çekinmeyin.

Gelişmiş E-Ticaret Altyapısı

Her Gün Yenilenen E–Ticaret Altyapımız Sayesinde Her Daim Güncel Kalın. Online Güncelleme Sayesinde Sisteminizi Tek Tıklama İle Güncelleme İmkanı Sunuyoruz.

Kullanıcı Dostu E-Ticaret Kontrol Panel

E-Ticaret Paketleri Her Sektör ve Her Kullanıcının Kullanabileceği Gelişmiş ve Kullanışlı ve Sürekli Yenilenen E-Ticaret Kontrol Paneli Sizleri Bekliyor.

E-Ticaret 7/24 Sorunsuz Destek

E-Ticaret Paketleri için Tüm Sorun Çözümle Yolları Sizler İçin Açık. E-Posta, Whatsapp, Call Center ve Ticket Sistemi. Uzun Yıllara Dayanan Tecrübesi ile Yazılım Ekibimiz. Sizlerin Sorunları ve Sorularınızı Çözmek için Hazır.

Kargo, Ödeme Sistemi ve Muhasebe Program Entegrasyonu

Kargo, Ödeme Sistemleri ve Muhasebe Programları Entegrasyonları Artık Dert Değil. Sürekli Güncellenen E-Ticaret Altyapımız Sayesinde Tam Otomatik Çalışma Sistemi.

E-Ticaret Paketleri İşletmenizi ve İşinizi İnternet'e Taşımanızın Tam Zamanı Geldi.

E-Ticaret Paketlerimiz ile Tanışmak İçin Hemen Arayın.

E-Ticaret Paketleri

Uzun Yıllara Dayanan Tecrübelerimiz ile Sizler İçin Hazırladığımız ve Sürekli Geliştirdiğimiz              Akıllı E-Ticaret Sistemimiz  Kiralama Değil Tamamen Size Ait Olma Özelliği Taşımaktadır.

Gelin Doğru Olanı Seçin ve Hemen Dijital Dünya’da E-Ticaret Mağazanızı Açın.

Bizi Terciih Edenler ?

  • Cmr Soft'u Tercih Etmeniz İçin 5 Neden.
  • Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Telefon ve Ticket Desteği
  • Satış Sonrası Hizmet
  • Sürekli Güncel Yazılım
  • Tecrübeli Ekip